Powrót do strony głównej

 
 

Medycyna Przyszłości – Dzisiaj!

Quantum Biofeedback SCIO

 

 

 

  SCIO to nowoczesna klinika zdrowia, lansująca przyszłościowe metody samouzdrawiania, opierające się na nieinwazyjnych terapiach.

Oferuje wręcz rewolucyjną metodę odnowy biologicznej, która polepsza zdrowie, zwiększa witalność organizmu i dobre samopoczucie.

Zaawansowane urządzenie wykorzystujące fizykę kwantową umożliwiające korygowanie zaburzeń energetycznych w ciele zanim choroba stanie się faktem.

Medycyna energii i informacji - medycyną przyszłości!

 Fizyka kwantowa daje nam dziś dowody na to, że jesteśmy formą energii. Zakłócenia przepływów energii w ciele człowieka mogą uruchomić procesy choroby. Zakłócenia te mogą być mierzone i wykrywane przy pomocy technologicznie zaawansowanych urządzeń.

 SCIO to unikalne urządzenie umożliwiające uzyskanie informacji na temat stanu energetycznego ciała, który decyduje o stanie naszego zdrowia. Wykryte zaburzenia energetyczne są korygowane poprzez rehabilitację komórek czyli re-edukację do prawidłowego zachowania.

 

Czym jest SCIO?

 

The Scientific Conciousness Interface Operation system (po łacinie SCIO oznacza „wiem”) jest uniwersalnym elektrofizjologicznym systemem biofeedback zaprojektowanym z wykorzystaniem zasad fizyki kwantowej.

SCIO jest niezwykłym urządzeniem, skalibrowanym na odbieranie subtelnych impulsów i reakcji płynących z ludzkiego ciała, które następnie są dekodowane i nazywane językiem medycznym.

SCIO jest tak czułym i dokładnym systemem, że rozpoznaje oznaki stresu już w pierwszej jego fazie – kiedy znajdują się one w podświadomości, a ich skutki nie są jeszcze zauważalne w ciele.

Jego zadaniem jest rozpoznanie tych skutków, a następnie zredukowanie ich na każdej płaszczyźnie: fizycznej i psychicznej.

SCIO wskazuje miejsca, gdzie istnieje zagrożenie działania destrukcyjnego lub chorobotwórczego.

Terapia SCIO pozwala na wykrycie, zlokalizowanie oraz redukcję skutków stresu w komórkach organizmu. Dzięki temu jest doskonałym antidotum na problemy ze zdrowiem.

Ma szerokie zastosowanie w medycynie energetycznej oraz jest niezastąpioną aparaturą umożliwiającą przywrócenie homeostazy organizmu.

Koncepcja SCIO powstała w NASA do uzdrawiania astronautów w kosmosie.

 

Jak działa SCIO?

 

Działanie SCIO polega na dokładnym lokalizowaniu obszarów, narządów oraz tkanek, w obrębie których procesy samouzdrawiania zostały zaburzone.

Zadaniem urządzenia jest identyfikowanie patologii drgań elektromagnetycznych oraz ich automatyczne przetwarzanie i korygowanie.

W terapiach SCIO uwaga należy się każdej komórce ciała, ponieważ każda z nich ma unikalny wzór elektromagnetyczny.

SCIO przesyła do organizmu częstotliwości elektromagnetyczne, które odpowiadają pierwotnemu, zdrowemu funkcjonowaniu ludzkiego ciała.

W wyniku terapii nieharmonijne drgania zanikają a naturalny przepływ energii oraz równowaga zostają przywrócone. Prowadzi to do stymulacji wzmożonych procesów samouzdrawiania.

 

Jak wygląda test SCIO?

 

Podczas testu trwającego około 5 minut urządzenie jest połączone z osobą testowaną za pomocą elektrod na rękach, nogach oraz głowie, co gwarantuje szczegółowy i nieinwazyjny pomiar.

W tym czasie będą analizowane takie wartości jak:

·      gospodarka wodna i tlenowa organizmu

·      gospodarka mineralna organizmu

·      poziom wszystkich witamin czy białek

·      stężenie wszystkich enzymów, hormonów i innych składników budulcowych organizmu

·      zalegające w organizmie toksyny

·      obecność wirusów, bakterii, grzybów i innych patogenów

·      równowaga pola elektromagnetycznego i jego zniekształcenia powstałe w wyniku działania elektrosmogu oraz użytkowania telefonii komórkowej i komputera

Równocześnie urządzenie dokonuje analizy napięć w układzie mięśniowo-szkieletowym, koordynacji funkcji narządów wewnętrznych, jak i stanu emocjonalnego osoby testowanej.

Dzięki tak rozbudowanemu programowi diagnostycznemu możliwe jest stosowanie tego urządzenia oraz informacji, które oferuje jako prediagnoza stanów chorobowych.

Przeprowadzone badania potwierdziły użyteczność SCIO w terapii bólowej, regulacji napięć powstałych w wyniku stanów emocjonalnych, leczeniu uzależnień, zaburzeń snu i stanach lękowych.

Wymierne korzyści i zalety testu SCIO:

·      kompleksowa prediagnoza (holistyczne podejście do organizmu człowieka)

·      komfort psychiczny i fizyczny osoby testowanej, związany z nieinwazyjną diagnostyką

·      zwiększenie dokładności pomiarowej przez zastosowanie najnowocześniejszych osiągnięć technologii w zakresie pomiaru ludzkiego pola elektromagnetycznego

·      zwiększenie stopnia bezpieczeństwa w zakresie potencjalnych możliwości zachorowań przez stosowanie metod nie ingerujących bezpośrednio w komórki ludzkie

·      możliwość uzupełnienia profesjonalnej diagnozy medycznej przez zastosowanie metod medycyny energetycznej - niekonwencjonalnej

 

Zakres terapii SCIO

 

Głównym zadaniem terapii jest biologiczne energetyzowanie i stabilizowanie ciała w celu pobudzenia układu immunologicznego.

SCIO nie zastąpi opieki lekarza lub innych form naturalnych terapii, ale raczej uzupełnia je pomagając organizmowi leczyć się naturalnie.

Zakres terapii SCIO obejmuje:

·      Choroby układu oddechowego

·      Choroby układu pokarmowego

·      Schorzenia układu nerwowego (neurologiczne)

·      Choroby układu moczowo-płciowego

·      Choroby układu hormonalnego

·      Dysfunkcje mięśni i stawów, choroby reumatyczne, choroby kręgosłupa

·      Choroby wieńcowe i inne schorzenia układu krążenia, oczyszczanie krwi, stabilizacja pracy serca

·      Bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty

·      Stres i stany z nim związane

·      Problemy z koncentracją, utrata witalności, stany depresyjne

·      Lęki, chroniczne zmęczenie, bóle i zawroty głowy

·      Bezsenność, zaburzenia łaknienia

·      Równoważenie aury, czakr, meridianów oraz punktów akupunkturowych

·      Równoważenie stanu emocjonalnego

·      Regeneracja i stymulacja mięśniowa (pozwalająca zwiększyć siłę i wytrzymałość)

 

Koszt sesji SCIO

 

    Pierwsza sesja - test, omówienie wyników oraz terapie: 250 zł (od 1.5 do 2 godzin)

 

   Kolejne sesje: 150 zł (1.5 godziny)

  Sesje na odległość: 150 zł (60 minut)

  Sesje na odległość nocne: 250 zł (od 24.00 do 7.00 rano)

 

Zadzwoń i umów się na test SCIO: 782 985 579