tarot      astrologia      gabinet

     
 
 

prognozowanie życiowe - numerologia

       Może trudno w to uwierzyć, że podstawy dzisiejszej Numerologii stworzył grecki matematyk i filozof, powszechnie znany jako autor twierdzenia o trójkącie prostokątnym, żyjący w VI w.p.n.e.

      Jego prace badawcze nad liczbami dały początek nurtowi myśli filozoficznej, że to właśnie liczby jako wibrująca energia stanowią zasadę istnienia Wszechświata. Są prazasadą  bytu i wszystko co widzialne i niewidzialne można przez  nie wyrazić i do nich zredukować.

     Wiele wieków później wybitny fizyk Kelvin stwierdził : „Jeśli to, o czym mówicie ,nie może być wyrażone w liczbach, nasza wiedza jest niewystarczająca”.

     Codzienne obcowanie z liczbami we współczesnym świecie jest dla nas tak oczywiste, że nie zastanawiamy się nad tym, że dzięki nim nasz świat materialny może mieć określoną wibrację energetyczną.

    Nie myślimy o tym, że każda liczba jest symbolem ukrytego prawa kosmicznego, ruchu i przemiany.

Pitagoras dał również początek teorii, że wibracja „brzmienia” wszechświata w momencie urodzin człowieka ma wpływ na jego charakter i przeznaczenie.

    Numerologiczna pieczęć – data urodzenia , klasyfikuje go na określonym poziomie.

Koncepcja ta znalazła wielu zwolenników i aktualnie sama Numerologia stała się wspaniałym narzędziem do pozyskiwania wiedzy o indywidualnym człowieku – jego osobowości, charakterze, talentach, słabościach i przeznaczeniu na podstawie jego daty urodzenia, imion i nazwisk.

Analizując konkretne zestawienia liczb, dla każdego z nas inne, zrozumiemy , dlaczego niektórzy są bardzo konkretni, zaplanowani ,obowiązkowi a inni emocjonalni i chaotyczni; dlaczego jedni lubią samotność a inni uwielbiają towarzystwo; dlaczego jedni piszą wiersze a inni mają problem z wypowiadaniem się ,itp.

W naszym zestawie urodzeniowym dana jest nam przez Boga informacja o nas samych.

 

Wszystko, co od Boga pochodzi jest proste i da się określić liczbami,

     To przed przyjściem na świat ustaliliśmy z Panem Bogiem naszą datę urodzenia, nasze imiona i nazwiska, aby zapewnić sobie realizację naszego planu na życie w określonych energiach ziemskich.

      Wzór matematyczny – liczbowy, określa przedziały i charakter doświadczeń, abyśmy jako dusza mogli zrealizować sens naszego obecnego wcielenia.

Nasze życie , to jak odegranie jednej roli wg pewnego scenariusza w określonych warunkach scenicznych.

Czy w takim razie wszystko jest zdeterminowane?

Częściowo tak. Wybierając rodzinę, w której przychodzimy na świat otrzymujemy pewne cechy ciała  fizycznego o określonym bagażu genetycznym.

Skazujemy się na wychowanie w warunkach społecznych i materialnych takich, jakie mogą zapewnić nam rodzice.

    Zestaw z dzieciństwa, nabyte zachowania, podświadome kody i blokady psychiczne oraz rozwinięte talenty często towarzyszą nam do końca życia.

Jako ludzie dojrzali mamy więcej swobody w podejmowaniu decyzji o rozwoju własnym, wykonywanych zajęciach , o towarzyszących nam w życiu osobach.

Pewnych ograniczeń nigdy jednak nie jesteśmy jesteśmy w stanie przekroczyć.

 

Kurs Numerologii obejmuje następujące treści główne:

- wibracje poszczególnych liczb (związanych z drogą życia, z cyklami życia, z diamentem życia)

- rok uniwersalny i osobisty

- system pitagorejski, imiona i nazwiska, związane z nimi wibracje liczbowe

- diagram Shine'a

- lekcje i długi karmiczne

- portret numerologiczny

- dopasowanie partnerów

- nazwa firmy i dzień rozpoczęcia działalności firmy.

 

 

 

prognozowanie życiowe | numerologia | tarot | astrologia