Prognozowanie życiowe – Numerologia

Może trudno w to uwierzyć, że podstawy dzisiejszej Numerologii stworzył grecki matematyk i filozof, powszechnie znany jako autor twierdzenia o trójkącie prostokątnym, żyjący w VI w.p.n.e. 

Jego prace badawcze nad liczbami dały początek nurtowi myśli filozoficznej, że to właśnie liczby jako wibrująca energia stanowią zasadę istnienia Wszechświata. Są prazasadą bytu
i wszystko co widzialne i niewidzialne można przez nie wyrazić i do nich zredukować.

Wiele wieków później wybitny fizyk Kelvin stwierdził : Jeśli to, o czym mówicie ,nie może być wyrażone w liczbach, nasza wiedza jest niewystarczająca”Codzienne obcowanie z liczbami we współczesnym świecie jest dla nas tak oczywiste, że nie zastanawiamy się nad tym, że dzięki nim nasz świat materialny może mieć określoną wibrację energetyczną.
Nie myślimy o tym, że każda liczba jest symbolem ukrytego prawa kosmicznego, ruchu i przemiany.

Pitagoras dał również początek teorii, że wibracja brzmienia wszechświata w momencie urodzin człowieka ma wpływ na jego charakter i przeznaczenie.
Numerologiczna pieczęć – data urodzenia , klasyfikuje go na określonym poziomie.

Koncepcja ta znalazła wielu zwolenników i aktualnie sama Numerologia stała się wspaniałym narzędziem do pozyskiwania wiedzy o indywidualnym człowieku – jego osobowości, charakterze, talentach, słabościach i przeznaczeniu na podstawie jego daty urodzenia, imion i nazwisk. Analizując konkretne zestawienia liczb, dla każdego z nas inne, zrozumiemy , dlaczego niektórzy są bardzo konkretni, zaplanowani ,obowiązkowi a inni emocjonalni i chaotyczni; dlaczego jedni lubią samotność a inni uwielbiają towarzystwo; dlaczego jedni piszą wiersze a inni mają problem z wypowiadaniem się ,itp. W naszym zestawie urodzeniowym dana jest nam przez Boga informacja o nas samych.

Wszystko, co od Boga pochodzi jest proste i da się określić liczbami, To przed przyjściem na świat ustaliliśmy z Panem Bogiem naszą datę urodzenia, nasze imiona i nazwiska, aby zapewnić sobie realizację naszego planu na życie w określonych energiach ziemskich.

Wzór matematyczny – liczbowy, określa przedziały i charakter doświadczeń, abyśmy jako dusza mogli zrealizować sens naszego obecnego wcielenia.
Nasze życie , to jak odegranie jednej roli wg pewnego scenariusza w określonych warunkach scenicznych.

Czy w takim razie wszystko jest zdeterminowane?
Częściowo tak. Wybierając rodzinę, w której przychodzimy na świat otrzymujemy pewne cechy ciała fizycznego o określonym bagażu genetycznym.

Skazujemy się na wychowanie w warunkach społecznych i materialnych takich, jakie mogą zapewnić nam rodzice. Zestaw z dzieciństwa, nabyte zachowania, podświadome kody i blokady psychiczne oraz rozwinięte talenty często towarzyszą nam do końca życia.

Jako ludzie dojrzali mamy więcej swobody w podejmowaniu decyzji o rozwoju własnym, wykonywanych zajęciach , o towarzyszących nam w życiu osobach.
Pewnych ograniczeń nigdy jednak nie jesteśmy jesteśmy w stanie przekroczyć.

Kurs Numerologii obejmuje następujące treści główne:

  • wibracje poszczególnych liczb (związanych z drogą życia, z cyklami życia, z diamentem życia)
  • rok uniwersalny i osobisty
  • system pitagorejski, imiona i nazwiska, związane z nimi wibracje liczbowe
  • diagram Shine’a
  • lekcje i długi karmiczne
  • portret numerologiczny
  • dopasowanie partnerów
  • nazwa firmy i dzień rozpoczęcia działalności firmy.