Szkoła Ajana w Kołobrzegu rok 2023/24

Początek zajęć luty 2023

Zajęcia odbywają się w formie warsztatowej 15 zjazdów, jeden weekend w miesiącu w godzinach od 9-tej do 18-tej (2 dni sobota, niedziela), według harmonogramu.

Zapisy do szkoły odbywają się po zaakceptowaniu predyspozycji przez autorki metody, w Kołobrzegu u Agnieszki Berlik-Grabowskiej tel. 888 246 336.

W zajęciach szkoły mogą uczestniczyć osoby zainteresowane tylko konkretną tematyką w formie warsztatowej po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym swojego udziału u prowadzącej konkretne zajęcia:

Anna tel. 603 644 544
Agnieszka tel. 888 246 336 

Istnieje możliwość udziału w zajęciach w formie warsztatowej on-line za pomocą Skype w terminach zajęć szkoły w Komborni po uprzednim ustaleniu warunków telefonicznie  z Anną 603 644 544 (dotyczy również zajęć Agnieszki).

Harmonogram zajęć Szkoła Ajana Kołobrzeg 2023/24

 1. 11-12 luty 2023 – Anna Wojtowicz-Pancerz i Agnieszka Berlik-Grabowska
   „Ciała subtelne człowieka, czakry, wiedza ogólna. Ciało emocjonalne, zapisy kwantowe, praca z własnym ciałem emocjonalnym”
 1. 11-12 marzec 2023 Anna Wojtowicz-Pancerz
   • „Kim jesteś?
   „Twoje programy na doświadczanie ziemskiego życia, zapisy kwantowe, wstęp do numerologii.”
 2. 15-16 kwiecień 2023 – Agnieszka Berlik-Grabowska
  • „Kontynuacja pracy z czakrami – emocje zapisane w ciele fizycznym związane z każdą czakrą, choroba w ciele fizycznym jako konsekwencja blokad czakr, wykorzystanie wizualizacji, koloru, dźwięku, aromaterapia w harmonizacji kanału energetycznego, terapie, teoria.”
 3. 6-7 maj 2023 – Anna Wojtowicz-Pancerz
  • „Numerologia, wpływy kosmiczne, droga życia, diament życia, wpływy indywidualne, wykorzystanie informacji z obliczeń numerologicznych do odczytania cech charakteru, talentów, predyspozycji i osobowości, poziomu rozwoju duszy, zaplanowanych przez nią na to wcielenie wyzwań, lekcji i długów karmicznych.”
 4. 10-11 czerwiec 2023 – Agnieszka Berlik-Grabowska
  • „Ćwiczenia w harmonizowaniu czakr: wizualizacja, kolor, dzwięk, zapach”
 5. 9-10 wrzesień 2023 – Anna Wojtowicz-Pancerz
  • „Praca z intuicją z wykorzystaniem kart Tarota. Odczytywanie informacji o życiowym miejscu klienta , układy kart – podstawowe i zaawansowane, ćwiczenia.”
 6. 7-8 październik 2023 – Agnieszka Berlik-Grabowska
  • „Zrozumienie zapisów emocjonalnych związanych z linią rodową naszych Przodków, Matka i Ojciec w Nas. Wykorzystanie Kalendarza Majów do informacji związanej skąd przychodzimy i do czego zmierzamy. Przygotowanie do pracy z emocjami z linii żeńskiej i męskiej.”
 7. 11-12 listopad 2023 – Anna Wojtowicz-Pancerz
  • ” Diagnozowanie sytuacji klienta z wykorzystaniem dwóch narzędzi – numerologii i kart Tarota, partnerstwo, biznes, zdrowie. Wykorzystanie informacji dla harmonijnego, szczęśliwego, ziemskiego życia we wszystkich aspektach.”
 8. 9-10 grudzień 2023 – Agnieszka Berlik-Grabowska
  • „Kontynuacja starożytnej Wiedzy Majów dla przygotowania się do pracy z podświadomością poprzez Ustawienia, czyli relacje z naszym Ojcem i z naszą Matką. Zrozumienie bycia we wzorcu energii żeńskiej i we wzorcu energii męskiej.”
 9. 6-7 styczeń 2024 – Anna Wojtowicz-Pancerz
  • Praca z podświadomością metodą hipnozy i wizualizacji autohipnozą. Scenariusze sesji w pracy indywidualnej z klientem
 10. 10-11 luty 2024 – Agnieszka Berlik-Grabowska
  • „Ustawienia – jako narzędzie do uwolnienia emocji z pamięci skojarzeniowej ciała (jest to pamięć UKRYTA) w naszej podświadomości. Ćwiczenia – praca praktyczna poprzez Ustawienia.”
 11. 9-10 marzec 2024 – Anna Wojtowicz-Pancerz
  • „Praca z podświadomością metodą hipnozy i wizualizacji autohipnozą. Scenariusze sesji w pracy indywidualnej z klientem”
 12. 13-14 kwiecień 2024 – Agnieszka Berlik-Grabowska
  • „Zintegrowanie Siebie w Nowej Strefie emocjonalnej poprzez drogę: ciała, umysłu, ducha – praca w głębokiej relaksacji.”
 13. 11-12 maj 2024 – Anna Wojtowicz-Pancerz
  • „Praca z programem matrycy energetycznej klienta w przestrzeni serca. Planowanie sesji indywidualnych z klientem”
 14. 8-9 czerwiec 2024 – Agnieszka Berlik-Grabowska
   „Planowanie terapii indywidualnych z klientem, scenariusze sesji”

UWAGA

W obu miejscach program jest taki sam, a zajęcia są prowadzone przez obie autorki metody Ajana:

Mgr Agnieszka Berlik-Grabowska
Absolwentka Wyższej Szkoły Morskiej – audytor systemów zarządzania, pedagog.
Od kilku lat prowadzi sesje indywidualne w zakresie usuwania blokad w subtelnych ciałach energetycznych, prowadzi również warsztaty grupowe i ustawienia rodowe. 

Mgr Anna Wojtowicz-Pancerz
Aktualnie, emerytowana nauczycielka matematyki, przez 13 lat dyrektor liceum.

Ukończone studia podyplomowe z zarządzania oświatą, z wiedzy o życiu seksualnym człowieka.

Psychotronik – absolwentka Szkoły Psychotronicznej 'Prometeusz’. Od 12 lat zajmująca się aktywnie prognozowaniem i doradztwem życiowym pracując indywidualnie z klientem oraz prowadząc zajęcia warsztatowe i kursy. 

Kontakt

Szkoła w Kołobrzegu

Agnieszka Berlik-Grabowska
Telefon: 888 246 336
E-mail: dolinadd@wp.pl